HoderArt zaprasza do Patronite!

Własna tożsamość wymaga, by o nią dbać!

Od dawna czuję, że celem mojej osobowości jest ciągła podróż ku odkrywaniu kolejnych horyzontów mojej pracy, a zarazem mojej pasji.

To właśnie jest odpowiedź na pytanie – “czym jest Patronite“.

A jest to właśnie niesamowita inicjatywa skierowana do osób, które chcą się podzielić ze światem cząstką siebie. Jednocześnie okazując szacunek moim odbiorcom, okazuję szacunek wybranej przeze mnie drodze twórczej, która go wymaga w pełnym wymiarze.

Dlatego właśnie znalazłem się na portalu Patronite, który ma na celu usprawnić i przyśpieszyć to, co robię i to, czym się dzielę. Mam ogromną ilość pomysłów, bez przerwy uczę się nowych technologii, tak tradycyjnego warsztatu twórczego, jak i ścisłego i niezwykle kreatywnego świata CGI z grafiką 3D na czele. Zamierzam iść tą drogą tak długo, ile trwa życie, a na kolejnych skrzyżowaniach mam nadzieję natrafić na inspirujące projekty twórcze, ponieważ nie ograniczam się wyłącznie do wystawiania prac w galeriach.

Zapraszam zatem serdecznie do zostania moim Patronem!

Naturalnie sam oferuję wiele form podziękowania za usprawnienie metafizycznego rejsu tego mojego pozawymiarowego frachtowca HoderArt! 🙂

 

Please follow and like us:
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Instagram